Opis
Ako je nekom bendu ili klavijaturisti potreban pjevac tu sam. Nov sam u Beogradu tako da pozeljno bi bilo da je neko ko ima po malo posla... ako ne, da krenemo sa nekim snimcima promocijama itd pa da guramo zajedno. Imam dvije svoje pjesme (linkovi su ispod) tako da mozete poslusati koji pravac je u pitanju.. Ali uzivo radim sve naravno....
ovdje moze samo jedan link tako da drugi naziv pjesme na YT glasi "Zena preko puta"
