Opis
Ćaos!
Drugari i ja započinjemo projekat novosadskog EKV tribute band-a i fale nam vokal i gitara. Mi smo dosta opuštena ekipa, bavimo se muzikom najviše iz hobija i imamo veliku želju da sviramo pesme ovog legendarnog benda. Ukoliko ste i vi neko ko je ljubitelj ove muzike i voleli biste da se uključite u projekat, slobodno mi pišite :) Inače, prvu probu ćemo imati vrlo uskoro, tako da se može reći da su nam vokali i gitara hitno potrebni...
Hvala! :D
